خوشامدگویی

به اولین رویداد هنری چی‌چی‌نی خوش‌آمدید.

#نفس با یک داستان شروع شد. داستان سفر به دل طبيعت برای الهام از خلاقیت آن. هدف ما گفتن داستان هایی است که برای مردم معنایی فراهم می کنم، داستان هایی که جهان اطراف ما را نمایان می کند، امید را می گستراند و مردم را به یکدیگر نزدیکتر می کند. دنیای امروز ما با قصه ها زیباتر می شود و موقعیتی منحصر به فرد برای توسعه پایدار شکل می دهد.

میزبانی «رویداد هنری چی چی نی» سبب افتخار سرای نوآوری های خلاق نفس است. میزبانی این رویداد در روستای سبز سقالکسار، جایی میان کوه ها و شالیزارها یک فرصت بی نظیر برای ما است زیرا اولین بار در نوع خود شاید باشد که دامان طبیعت گیلان، میزبان هنرمندان کشور می شود.

همکاری ما با مجموعه های فرهنگی و دغدغه مند در کشور، درها را به روی ما برای میزبانی این رویداد باز کرد. گیلان در طول تاریخ، مرکزی برای رویش هنرمندان، فرهنگ ها و جنبش های متنوع بوده است. امروز، چشم انداز نفس شامل سه رکن اصلی است که با یاری هنرمندان و ذینفعان برآورده خواهد شد.

جهان تناسب ها

#نفس جهان تناسب‌ها و محیط زیستی برای همه را می خواهد. ما خرسندیم که اهداف زیست محیطی را دنبال می‌کنیم تا اثرات زیست‌محیطی خود را به حداقل برسانیم. ما سخت در تلاش هستیم تا این اهداف را با تکیه بر علم پیاده کنیم. هم‌چنین متعهد به حفظ تنوع زیستی و حیات‌وحش و حفاظت از مادر طبیعت برای رسیدن به توسعه ای مطلوب در منطقه خود هستیم.